Mesk- Memur ve Emekli sendikaları Konfederasyonu Van İl Başkanlığı Yönetimi İyi Parti Van İl Başkanlığına ziyarwette bulundu.

MESK  Konfederesyonu Van IL Başkanı Mehmet Şakir GÜL yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Van ilindeki  Emeklilerin sorunları ve talepleriyle ilgili istişarelerde bulunmak üzere siyasî parti ziyaretleri programları  dâhilinde  IYI PARTI Van il başkanlığını  ziyarette  bulundui. IYİ Parti Van İl Başkanlığı binassında gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Selim ÖZGÖKÇE ve ilçe  başkanlarına  Van’da yaşayan Emeklilerin sorunlarını ve taleplerini içeren bir dosya sunuldu.

İyi Parti İl Başkanı Özgökçe ve İlçe başkanları MESK Konfederasyonun ziyaretinden memnuniyetlerini ifade ettikten sonra kendilerinin emeklilerin durumundan memenun olduklarını ifade ederek .Emeklilerin sorunlarını ve taleplerini içeren raporu  Parti Genel merkezine sunacaklarını, Genel Merkezde icra edilen aylık toplantıda rapor içeriğini Genel Başkana paylaşacaklarını ifade ettiler. Bu ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade ederek çok verimli bir ziyaret olduğunu ifade eden İyi Parti Van İl Başkanı Sayın Selim ÖZGÖKÇE ve ilçe başkanları Mesk  konfederesyonu Van IL başkanı Mehmet Şakir GÖKÇE ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

MESK Van İl  Başkanı Mehmet Şakir Gökçe’de,  IYİ Parti Van IL Başkanı Selim ÖZGÖKÇE ve İlçe başkanlarına, ziyarette kendilerine  göstermiş oldukları ilgi ve alakadan, gösterdikleri mizfeirperverlikten dolayı teşekkür ederek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte parti binasından ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.