MESK-Memur ve Emekli Sendikaları Konfedwerasyonu Van İl Başkanlığı HÜDA-PAR Van İl Başkanlığına bir zziyaret gerçekleştirdi.

MESK Konfederasyonu Van İl Başkanı Mehmet Şakir GÜL , yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, HÜDA-PAR Van İl Başaknı Av.Rasim SAYGIN’ı ziyaret etti.

Mesk konfederesyonu Van IL Başkanlığı olarak Emeklilerimizin sorunlarını ve taleplerini istişarelerde bulunmak üzere siyasî parti ziyaretleri programları dâhilinde bugünde HÜR DAVA PARTISI Ziyarette bulunduk. HÜR DAVA PARTISI IL Baskani sn .Av Rasim SAYĞIN ve yönetimiyle Emeklilerimizin sorun ve taleplerini istişarelerde bulunduk.sorunlarimizin ve taleplerimizin bu güne kadar van da gündeme taşınmayan sorunlar olduğunu tesbitlerimizin yerinde olduğunu belirterek bu sorunların yerelde çözülebilecekleri yerelde genelde çözülebilecek sorunlarıniz ve taleplerinizi genel merkezle paylaşarak her konuda bizlere yardımcı olacaklarını belirten sn il Başkanı Av Rasim SAYĞIN beye yönetimine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı MESK KONFEDERESYONU VAN İL başkanlığı olarak tesekur ediyoruz. Bu ziyaretlerimizin Emeklilerimizin adına hayırlara vesile olur inşaallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.