Kurucular Kurulu

Sendikası :Bel Bir Sen
Muzaffer KALA
Genel Başkan

1956 yılında Kahramanmaraş’ın 12 Şubat İlçesi Ksıklı Mahallesinde doğdu.Kısıklı İlkokulunu,Gazi Ortaokulunu, Kahramanmaraş Lisesini, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Yakın ve Ortadoğu Çalışma Enstitüsünde Çalışma Yönetimi Konulu Mastır yaptı.Aynı Fakültede Yüksek Lisans Sahibi. Türkiyede Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonlarının Türk Çalışma Hayatına Etkileri Konulu Doktora tezini vererek Doktor ünzanını aldı.

 

 

Sendikası:
Sultan ŞENER
Genel Başkan Yardımcısı

 

 

 

 

 

 

 

Kastamonu Tosya ilçesinde dünyaya geldi ilk öğrenimini memleketinde okudu

Sendikadı:Deva Bir Sen
Bayram YILMAZ
Genel Başkan Yardımcısı

1979 yılında İstanbul imam hatip lisesinden mezun oldu çeşitli vakıf ve derneklerde yöneticilik yaptı.1982-2002 yıllarında Sultangazi Hacı Kadir Kunduracı Camiinde 20 yıl görev yaptı 2002 yılından bu yana Eyüpsultan Rami Havuzbaşı Yeşil Camii kuran kursunda imam hatiplik görevine devam etmektedir Dünya Yaşem Der genel Başkanlığı memleketi Akseki köyü dernek Başkanlığı görevi yapmaktadır.Daha önce bazı sendikalarda yöneticilik ve Gen Bşk Vekilliği görevleri yaptı.Eskişehir ilahiyat fakültesi mezunu olan Bayram YILMAZ ,09.09.2018 tarihinde yapılan olağan Genel kurulda Deva Bir Sen(Diyanet ve Vakıf Görevlilerinin Birliği Sendikası) Genel Başkanlık görevine, 23.02.2019 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulda MESK-(Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu) Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiş olup evli ve üç çocuk babasıdır.

Sendikası: Büro Bir Sen
Tercan KURT
Genel Başkan Yardımcısı

 

 

 

 

 

 

 

Sendikası:Hak Bir Sen
Nail SARIKAYA
Genel Başkan Yardımcısı

 

 

 

 

 

 

 

Sendikası: Diriliş Eğitim-Sen
Mehmet Nuri KAYNAR
Genel Başkan Yardımcısı

Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde Üniversite Eğitimi aldı. Çeşitli okullarda öğretmenlik ve eğitim yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur.

 

İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Alanında Yüksek Lisans Yapmıştır. “Dezavantajlı Grupların Eğitim Sürecine Kazandırılmasında Yerel Yönetimlerin Katkısı” başlıklı tez çalışması literatürde ilk olma özelliği taşımaktadır.

2009 yılında eğitim yöneticisi görevinde bulunmakla beraber İstanbul Valiliği oluru ile İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Koordinatörü, İstanbul il Proje Koordinasyon Ekibi (PKE) üyesi olarak çalıştı. Onlarca projede koordinatörlük yaptı.

PCM-Proje hazırlama, yazma ve yönetme eğitimleri aldı. Avrupa Birliği süreci ve projeleri uzmanıdır. Birçok sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Kaynar, İstanbul İl Özel İdaresi Projelerinde Eğitim Danışmanı olarak görev aldı.

İstanbul Valiliği AB Uyum Alt çalışma: “Sosyal ve Kültürel Çalışmalar Komisyon Üyeliği, S.T.K’ lar ve Meslek Kuruluşları Komisyon Üyeliği, Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler Komisyon Üyeliği, Kadın Çalışmaları Komisyon Üyeliği” görevlerinde bulunmuştur.

KAYNAR, Halen İstanbul İli Bahçelievler İlçesi Bülent Ecevit Ortaokulu Müdürü, BESAM-Bilgi, Eğitim ve Sosyal Araştırmalar Merkezi Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Çeşitli gazete ve dergilerde yayınlanmış yazıları ve bilimsel nitelikte araştırmaları, tebliğleri, Kültür Bakanlığına kayıtlı telif kitapları olan KAYNAR, son kitabı KENDİNİ FETHET’ in özeti niteliğinde olan “Başarı Tesadüf Değildir” seminerleri vermektedir.

23 Şubat 2019 tarihinde Ankara da yapılan ilk olağan genel kurul da seçime katılanların tamamının oyuyla Diriliş Eğitim Sen- Eğitim ve Öğretim Birliği Sendikasının Genel Başkanlığı görevine seçilmiştir.

Sendikası: Emekli Bir Sen
İsrafil ODABAŞ
Genel Başkan Yardımcısı